O nas

Historia firmy

Cannalabs by EkotechLAB

W kilku słowach o naszym laboratorium

Laboratorium Cannalabs by EkotechLAB tworzą młodzi ambitni ludzie, którzy nie boją się wyzwań. Zespół zarządzany jest przez doświadczonych inżynierów, którzy posiadają biegłość w zakresie analityki i technologii chemicznej. Pracujemy z wykorzystaniem zaawansowanego technologicznie sprzętu, który pozwala na świadczenie usług na najwyższym światowym poziomie. Chętnie tworzymy nowe projekty. Zaufało nam już ponad 1000 firm z branży konopnej. Wyróżnia nas wyjątkowa jakość usług oraz krótki czas realizacji zleceń. Dopasowujemy się do potrzeb rynku stale rozwijając ofertę analiz chemicznych. Stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem. Pracujemy w systemie jakości zgodnym z normą PN-EN ISO 17025:2018-02. Posiadamy akredytację Polskiego Centrum Akredytacji w zakresie analiz kannabinoidów w produktach konopnych.

Młodość

Zespół tworzą młode osoby z energią, entuzjazmem i dużym zapałem do pracy

Jakość

jakość naszych usług potwierdza pozytywna opinia Polskiego Centrum Akredytacji i przyznana akredytacja nr AB 1755

Profesjonalizm

Stale rozwijamy kompetencje pracowników poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach. Rzetelnie wypełniamy zadania świadcząc usługi na najwyższym poziomie

Nasze motto brzmi Jakość bez kompromisów i to nas definiuje

Zespół młodych ambitnych chemików analityków to nasz klucz do jakości. Stawiamy na wysoki standard naszej pracy i to procentuje. Posiadamy Akredytację Polskiego Centrum Akredytacji w zakresie full spektrum analiz kannabinoidów w produktach konopnych.

0
Pracowników
0
Firm z Polski i Europy
0+
Przebadanych próbek
0%
Zadowolonych Klientów

Co o nas mówią

Jesteśmy dumni, że nadal pracujemy z wieloma tymi samymi osobami, które zaufały nam już na początku naszej drogi.

  • Od początku naszej współpracy laboratorium Cannalabs zapewnia nam precyzyjne wyniki badań, co jest udowodnione przez powtarzalność testów w certyfikowanych, najbardziej uznanych laboratoriach na świecie. Cannalabs jest bezkonkurencyjne na polskim rynku pod względem precyzji, a na europejskim również pod względem ceny. W kwestii szybkości realizacji zleceń zawsze jesteśmy więcej niż zadowoleni. Jest to rzetelna, poważna firma, którą polecamy każdemu, kto potrzebuje usług analitycznych na najwyższym poziomie.
     
     
    Bartłomiej Żuławski
    Prezes HemPeople Sp. z o.o. Sp. k.

Szybkie analizy

Wyniki już nawet w 48h

Zasięg międzynarodowy

Badamy próbki, dla klientów z całego świata

Najlepsze opinie

1000+ Zadowolonych Klientów

Akredytowane metody

Posiadamy akredytację PCA w zakresie full spectrum analizy kannabinoidów