O nas

Historia firmy

Zespół Golden Cannabis

W kilku słowach o naszej firmie

Nasz zespół tworzą młodzi ambitni ludzie, którzy nie boją się wyzwań. Zespół zarządzany jest przez doświadczonych inżynierów, którzy posiadają biegłość w zakresie analityki i technologii chemicznej. Pracujemy z wykorzystaniem zaawansowanego technologicznie sprzętu, który pozwala na świadczenie usług na najwyższym światowym poziomie. Chętnie tworzymy nowe projekty. Zaufało nam już ponad 1000 firm z branży konopnej. Wyróżnia nas wyjątkowa jakość usług oraz krótki czas realizacji zleceń. Dopasowujemy się do potrzeb rynku stale rozwijając ofertę analiz oraz certyfikacji. Stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem.

Młodość

Zespół tworzą młode osoby z energią, entuzjazmem i dużym zapałem do pracy

Jakość

Jakość naszych usług potwierdzają setki zadowolonych klientów

Profesjonalizm

Stale rozwijamy kompetencje pracowników poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach. Rzetelnie wypełniamy zadania świadcząc usługi na najwyższym poziomie

Nasze motto brzmi Jakość bez kompromisów i to nas definiuje

0
Pracowników
0
Firm z Polski i Europy
0+
Przebadanych próbek
0%
Zadowolonych Klientów

Co o nas mówią

Jesteśmy dumni, że nadal pracujemy z wieloma tymi samymi osobami, które zaufały nam już na początku naszej drogi.

  • Od początku naszej współpracy laboratorium Cannalabs zapewnia nam precyzyjne wyniki badań, co jest udowodnione przez powtarzalność testów w certyfikowanych, najbardziej uznanych laboratoriach na świecie. Cannalabs jest bezkonkurencyjne na polskim rynku pod względem precyzji, a na europejskim również pod względem ceny. W kwestii szybkości realizacji zleceń zawsze jesteśmy więcej niż zadowoleni. Jest to rzetelna, poważna firma, którą polecamy każdemu, kto potrzebuje usług analitycznych na najwyższym poziomie.
     
     
    Bartłomiej Żuławski
    Prezes HemPeople Sp. z o.o. Sp. k.

Zakup produktu z rynku

Krótki czas certfikacji

Zasięg międzynarodowy

Certyfikujemy produkty, dla klientów z całego świata

Najlepsze opinie

1000+ Zadowolonych Klientów

Profesjonalne badania

Rzetelne wyniki