CERTYFIKAT JAKOŚCI

Golden Cannabis

Jednostka certyfikująca wyroby konopne

  • Fiszera 14, 80-231 Gdańsk
  • +48 570 300 575
Historia firmy

Najlepsze akredytowane laboratorium analiz konopi w Polsce

Cannalabs by EkotechLAB powstał jako podjednostka laboratorium analitycznego EkotechLAB ze względu na konieczność oddzielenia analiz konopi (w tym zawartości kannabinoidów) od innych analiz wykonywanych przez Laboratorium. Utworzenie osobnego laboratorium umożliwiło rozwój jednostki w kierunku specjalistycznym, dzięki czemu z korzyścią dla klientów zarówno poszerzono ofertę analityczną w tym obszarze,  skrócił się czas wykonywania analiz jak również skierowało laboratorium w stronę intensywnego rozwoju.
Dzięki wysokiej jakości naszych analiz zaufało nam już ponad 1000 firm. Regularnie potwierdzamy naszą biegłość w badaniu konopi poprzez niezależne międzynarodowe badania biegłości. Wykonujemy analizy dla policji, sądów i innych jednostek administracji publicznej, a także dla firm i podmiotów prywatnych. Nasze usługi mają jeden wspólny mianownik – jakość bez kompromisów.

Akredytowane laboratorium konopi Cannalabs by EkotechLAB założone w 2012 roku

W laboratorium Cannalabs zajmujemy się kompleksową analizą konopi. Wyróżnia nas wysoka jakość i szybkość działania. Próbka jest przekazywana do analizy w ciągu kilku minut od dostawy. Naszą biegłość w badaniach konopi potwierdza certyfikat Polskiego Centrum Akredytacji.

Godziny otwarcia

Pn – Pt : 09:00 – 17:00

Sb – Nd : zamknięte

Zasięg

Zaufało nam już ponad 1,000 firm

Śledź nas